TERRE VERDI

Zakladatelka Terre Verdi, Alessandra DeGregorio, byla finalistkou Blue Patch, Female Business Leader AWARD, v Londýně v roce 2017, jako projev uznání pro její neúnavnou práci v oblasti udržitelného rozvoje a dodržování vysokých etických zásad. Blue Patch je obchodním místem pro čistě britské značky se zaměřením na udržitelný rozvoj, a etickou, EKO a BIO výrobu jakéhokoliv druhu. Terre Verdi jako značka byla vítězem Blue Patch Awards ve VB v roce 2016. Ocenění získala pro svůj vysoký standard kvality a etickou výrobu produktů.

Během těhotenství se Alessandra rozhodla splnit si svůj sen a věnovat se výrobě čisté, holistické kosmetiky, která by vzdala hold Siciílii se všemi jejími přírodními poklady. Zaměřila se na vzácné éterické oleje neroli, pačuli a kadidlo, které pro ni reprezentují vůni Sicílie, vůni domova. Vůně jsou to vysoce aromaterpautické, uklidňující a zemité, jejich úkolem je zklidnit váš stres a připravit vás na pozitivně naladěný den nebo klidný spánek. Během 4 těhotenství přišla na to, že se jí skvěle osvědčily luxusní oleje z arganu, granátového jablka a čajovníku pro zachování pružnosti a zdraví kůže, a rozhodla se je proto použít jako základní bázové oleje pro svá pleťová séra, tělové oleje, balzámy a hydratační krém.

Logo Terre Verdi představuje rodinný erb de Gregorio.

Tento erb/ logo je velmi personální, protože ztělesňuje osobní závazek Alessandry sdílet s vámi její rodinné hodnoty, lásku a úctu k přírodě, integritu a to nejlepší, co může její domácí region nabídnout.

Žádné produkty od výrobce TERRE VERDI nebyly nalezeny....