NAT nice & true

Evropská značka NAT nice & true se zaměřuje na zdraví šetrné produkty pro dámskou intimní péči s respektem k ženskému zdraví a pohodlí. Tampóny jsou vyrobeny z ekologické 100% organické bavlny s certifikací. Bavlna je dvěma nezávislými organizacemi certifikována jako organická

Vložky NAT nice & true stojí na pomezí mezi přírodními a konvenčními výrobky. Hlavní prvek, kterým se vložky NAT odlišují od běžných výrobků z drogerie, je použití přírodní bavlny, díky které perfektně sají a zároveň hýčkají pokožku svou jemností.

Dámské hygienické potřeby NAT představují skvělý způsob, jak skloubit přírodní intimní péči s moderním způsobem života a prožít každou menstruaci v pohodlí a bez starosti.

Dermatologicky testované vložky NAT jsou obohacené o přírodní bavlnu, která jim propůjčuje skvělou funkčnost a jemnost na dotek.

Dámské hygienické potřeby NAT neobsahují nežádoucí látky jako např. mléka, parfémy, jsou hypoalergenní, spolehlivé a pro ženy představují skvělý způsob, jak prožít menstruaci v pohodlí a bez starosti. Netestováno na zvířatech.

Nice to your body, And True to your style! Dobré pro vaše tělo, věrné vašemu stylu! Dámská hygiena NAT je perfektní kombinací přírodní péče a moderního evropského způsobu života.

Bezpečné složení
Vložky ani tampóny NAT neobsahují žádné nežádoucí látky (mléka, parfémy). Jsou hypoalergenní a dermatologicky testované.

Nejnovější technologie
Při výrobě hygienických pomůcek NAT se využívají nejnovější vědecké technologie a postupy, které korespondují s moderním životním stylem každé ženy.

Šetrné k přírodě
Bavlna obsažená v hygienických potřebách NAT je ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Tampony NAT jsou kompletně vyrobené z organické bavlny a tím pádem i zcela ekologické a snadno rozložitelné. U tampónů s aplikátorem vás potěší fakt, že aplikátor je vyroben z plastu na bázi cukrové třtiny.

Cruelty-free
Produkty NAT nice & true nejsou testované na zvířatech.

Spolehlivé a pohodlné
Hygienické pomůcky NAT vycházejí z tvaru ženských křivek a jsou stejně pohodlné i spolehlivé jako běžně dostupné vložky či tampóny.

Bohatý sortiment
Vybírejte z nočních i denních vložek dle intenzity krvácení. V nabídce NAT najdete tampony s aplikátorem i klasické tampony, stejně jako slipové vložky, které jsou k dostání ve dvou variantách: Slipové vložky s bavlnou jsou zabaleny každá zvlášť a hodí se tak vzít do kabelky i po jednom kousku. Navíc díky bavlně mají vyšší sací schopnosti než Slipové vložky Secure daily, které doporučujeme především pro každodenní nošení.

Certifikace
Tampóny se pyšní hned dvěma certifikacemi.GOTS certified potvrzuje výrobu z organické bavlny pocházející z certifikovaného ekologického zemědělství. Soil Association od britské společnosti Organic Soil Association, která se zabývá certifikací bio produktů ze všech oblastí ekologické výroby. Přísné standardy zaručují vysokou kvalitu použitých surovin.

Příjemná cena
Kvalita nemusí mít přemrštěnou cenovku. Dámské hygienické pomůcky NAT nice & true jsou dostupné pro každého, kdo chce bezpečí a zdraví pro své tělo.

Vyrobené v Evropě (v Německu, Španělsku, Belgii)
Žádné létání přes oceán nebo plavení v ropném tankeru z Asie. Zbytečnému znečišťování planety NAT nice & true nefandí.
Soil Association Organic Standard        Global Organic Textile Standard

Žádné produkty od výrobce NAT nice & true nebyly nalezeny....