Hydrophil

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat.   V létě 2013 během cyklovýletu začali  vymýšlet, jak by se dalo  vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Například vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním - takže pro vodu neutrální (ostatně o tom vypovídá i název firmy, Wasserneutral). Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace.

Ohlas byl obrovský. Už v září 2013 měli první výrobek - tričko. Vzápětí vymysleli neutrální mýdlo, bambusový kartáček, tašky… a pak se začali specializovat na W. A. S. H. (WAter. Sanitation. Hygiene), tedy na segment hygieny a péče o tělo. Protože, jak říká jejich motto: “Udělat každý den o trochu lepší." Ať už pro sebe, pro okolí nebo pro celý svět.

V roce 2014, ještě ve třech, založili značku Hydrophil. Dnes už je jich šest. A všichni vodu milují. Koneckonců, “hydrophil”, tedy hydrofilní, znamená vodu přitahující, vodu milující.

Produkty těvchto nadšenců nyní najdete už i na našem e-shopu.

Žádné produkty od výrobce Hydrophil nebyly nalezeny....