Earthpaste zubní pasta s bentonitovým jílem a škořicí

Neohodnoceno
 

Zcela přírodní zubní pasta se sladkou příchutí skořice. Základ tvoří bentonitový jíl, který účinně bojuje s bakteriemi a posiluje zubní sklovinu zástupem minerálů. Zaručeně bez fluoru. Žádná chemie.

Dostupnost Vyprodáno
285 Kč
   
Kód produktu 1496
Kategorie Zubní hygiena
 
Zubní pasta Earthpaste je složena z osvědčených přírodních látek. Základ tvoří bentonitový jíl, který je proslulý obsahem minerálních látek a antibakteriálními účinky. Zároveň je velmi efektivní při odstraňování zubního plaku. Esenciální olej skořice aktivně ničí kazotvorné bakterie a předchází tak vzniku zubního kazu.


Sladká příchuť skořice je oblíbenou variantou dětí, které si na pastě rády pochutnají. Většina běžně dostupných past však není pro děti vhodná z důvodu vysokého obsahu fluoru, které způsobují pigmentové skvrny na zubech. Zubní pasta Earthpaste je zcela bez fluoru, a tudíž je pro děti ideální volbou.

Namísto fluoru obsahuje Zubní pasta Eartpaste pestrou škálu přírodních látek, které aktivně předcházejí vzniku zubního kazu.

Zubní pasta značky Earthpaste je pro své přírodní složení velice oblíbená v Americe i v Evropě. Vyzkoušet ji můžete i vy, protože právě přichází na český trh.

Obtíže, se kterými vám Zubní pasta Earthpaste pomůže:

Zubní plak - zubní kaz - kazotvorné bakterie - pigmentové skvrny na zubech - citlivé zuby - neblahé dopady nadbytku fluoru - výběr pasty pro děti - zubní pasta pro uživatele homeopatik
Vhodné pro vegany i vegetariány.

Jak vzniká zubní kaz?

Za zubní kaz jsou odpovědné bakterie, které se běžně vyskytují v zubním plaku. Ty postupně poškozují zubní sklovinu, až se dostanou do vnitřní části zubu. Pokud je pravidelně zásobujeme cukrem, bakteriím se v ústní dutině daří a snáze se jim pracuje na likvidaci našeho chrupu.

Bakterie můžete ze zubů odstranit, pokud si pravidelně a správně čistíte zuby. K jejich likvidaci zároveň přispívá složení používané zubní pasty. Zubní pasta s bentonitovým jílem Earthpaste obsahuje řadu přírodních látek, které účinně odstraňují zubní plak. Esenciální olej ze skořice aktivně likviduje nebezpečné kazotvorné bakterie. Mezi další aktivní látky patří xylitol, březový cukr a tea tree olej.

Hledáte přírodní prevenci zubního kazu? S pastami značky Earthpaste budete spokojeni.

Zubní pasta Earthpaste neobsahuje:
  • Fluoridy
  • Umělá barviva
  • Přidaná činidla způsobující pěnění
  • Žádné chemické složky
    Díky svému složení je bezpečná při spolknutí u dospělých i dětí.
Návod k použití: Pro zachování zdravých zubů je nutno si je pravidelně čistit alespoň dvakrát denně po dobu dvou minut. Zuby nečistíme agresivně. Aplikujte Earthpaste na suchý kartáček a krouživými pohyby čistěte od dásní k zubům. Před vypláchnutím úst naneste trochu pasty na prst a jemně prstem promasírujte dásně.
 
Složení a funkce jednotlivých přísad v Earthpaste:

Purifikovaná voda - Auqa

Používá se na hydratování jílu a pro vytvoření krémové konzistence.

Redmondský bentonitový jíl (potravinářský stupeň kvality) - Bentonite

Vzácný jíl s vysokým obsahem sodíku i vápníku a přes 60 minerálních látek posiluje a zároveň leští zubní sklovinu, odstraňuje pigment. Má také antibakteriální účinky. Lze jej polykat.

Březový cukr - Xylitol

Přírodní sladidlo získané z vláknitých částí rostlin. Působí preventivně proti vzniku zubního kazu, neboť brání bakteriím ulpět na zubech. Má vliv na snížení zubního plaku.

Esenciální olej skořice - Cinnamonum verum

V nedávné studii byl olej ze skořice označen jako nejsilnější antimikrobiální prostředek proti streptococcus mutans, baktérie způsobující zubní kaz, a proti actobacillus plantarum, baktérii způsobující nemoci dásní.


Tea Tree olej - Tea Tree (Melaleuca alternifolia) Leaf Oil

Má antibakteriální a fungicidní vlastnosti. Jedná se o nejúčinnější přírodní antiseptikum. Je účinný na bolavé dásně, zápach z úst a zubní povlak, neboť chrání zuby před cukry, které se mění na škodlivé kyseliny.

Pravá mořská sůl RealSalt™ - Sodium chloride

Mořská sůl a jeji oligo-částice tonizují dásně, remineralizují, přirozeně bělí zuby.