ORGANIC ESSENCE WOOD SPICE DEODORANT Certifikovaný bio deodorant s orientální vůní pačoli, hřebíčku a pomeranče

 
 • Účinný v boji proti bakteriím, které způsobují zápach.
 • Přirozená ochrana proti pocení.
 • Sexy kořeněné aroma díky silicím pačuli, hřebíčku a pomeranče.
 • Zklidní a vyživí vaši pokožku v podpaží.
 • Nezatěžuje vaše tělo zbytečnými chemikáliemi.
 • Neobsahuje hliník, vodu a parabeny.
 • Certifikován USDA Organic - vaše garance pravé BIO kvality a čistoty.

Organic Essence - ZERO WASTE kosmetikaOrganic Essence-obaly bez BPAOrganic Essence-netoxická BIO tělová kosmetika

Dostupnost Momentálně nedostupné
399 Kč
Kód produktu 383
Značka Organic Essence
Kategorie Deodoranty
 

Účinný přírodní deodorant, který nezatíží váš organismus škodlivými chemickými sloučeninami. Obsahuje dokonalou kombinaci kokosového oleje a včelího vosku s výtažky z pačuli, hřebíčku a pomeranče, které mu dodávají opravdu atypickou sexy vůni, která je vhodná i pro muže. Doporučujeme všem zastáncům přirozenosti. Bez hliníku a bez parabenů a jiných syntetických složek.

Nejvýznamnější složku představuje BIO panenský kokosový olej, který má dvojí účinek – bojuje proti bakteriím způsobujícím zápach a zároveň zklidňuje a pečuje o pokožku podpaží. Obsažená jedlá soda taktéž neutralizuje bakterie způsobující zápach a zajišťuje dlouhotrvající, vytrvalou ochranu po celý den. Jedlá soda je přidána v takovém množství, aby nezpůsobovala podráždění kůže, a naprostá většina zákazníků nemá žádné citlivé reakce. V případě citlivé reakce, produkt nepoužívejte ihned po holení.

Nejdříve aplikujte na osušené podpaží jílový pudr či prášek, který oholená místa zklidní a připraví na deodorant.
Víte, že můžete krásně vonět, aniž byste své tělo zatěžovali zbytečnými chemickými škodlivinami? BIO Tuhý deodorant Organic Essence je tvořen pouze pečlivě vybranými přírodními složkami, které dohromady vytvářejí účinnou zbraň proti bakteriím a zápachu.

Většina běžných přípravků proti pocení obsahuje sloučeniny hliníku, které dokážou zablokovat potní žlázy. Hliník se však vstřebává také do těla a je spojován s množstvím nežádoucích účinků. Některé studie hovoří o souvislosti s rakovinou prsu nebo Alzheimerovou chorobou. S naším deodorantem se ale bát nemusíte, protože je zcela bez hliníku (neboli bez aluminia).

Kombinace kořeněných vůní patchouli, pomeranče a hřebíčku osloví milovníky kořeněných vůní. Vonět zkrátka můžete i přirozeně díky přírodním ingrediencím. Výtažek z pomeranče vám pomůže s bakteriemi, které rozkládají pot a způsobují nepříjemný zápach. Jeho krásnou vůni podtrhne hřebíček se svým typickým aromatem. Patchouli (česky také pačule obecná) je příbuzná naší hluchavky a pochází z Asie. Je velmi oblíbenou složkou parfémů a její vůně uchvátí i vás. Pro ucelenou tělovou péči doporučujeme tělové oleje od Terre Verdi, které svou vůní krásně komplimentují tento deodorant. Vyberte si buď svěže kořeněný Yoga&Sports suchý olej nebo smyslný FranChouliPom olej.

Záleží vám na životním prostředí? S námi ho nezatížíte ani trochu. Ekologické obaly značky Organic Essence jsou plně rozložitelné. A to včetně plastu a lepidla.

Po BIO Tuhém deodorantu Organic Essence vám zůstane pouze papírový obal, který jednoduše recyklujete nebo zahodíte na kompost.
K deodorantu obdržíte i rozkošný papírový stojánek, ve kterém se bude ve vaší koupelně skvěle vyjímat.
OE deodorant natural

PROČ POUŽÍVAT ZNAČKU ORGANIC ESSENCE

 • Skutečná EKO-značka ve vlastnictví rodinné firmy ze slunné Kalifornie.
 • Kosmetika vyráběná ručně s absolutním respektem a láskou k přírodě.
 • Mezinárodně uznávaný certifikát USDA Organic.
 • Kromě včelího vosku neobsahuje žádné živočišné složky.
 • Nezatěžuje životní prostředí a nezneužívá zvířata.
 • 95% složek pochází prokazatelně z ekologického zemědělství.
 • Neobsahuje žádné geneticky modifikované suroviny (GMO).
 • Bez konzervačních látek, umělých barviv, petrochemikálií, ftalátů, hexanů, parfémů, lepku a jiných chemikálií.
 • Inovátoři a průkopníci bezobalového hnutí ZERO WASTE - patentováno přes 15 druhů eko-obalů.
Použití:

Umyjte si podpaží mýdlem - tento krok je nutný k eliminaci potní bakterie. Nedrhněte! Opláchněte a osušte. Aplikujte deodorant v průměru 4-5 tahy; můžete aplikovat více v závislosti na vaší úrovni aktivity a osobních potřebách. Užijte si den bez jakéhokoliv zápachu… ve stylu BIO! Obrázek ukazuje jak deodorant opatrně vysunout z tuby o pár milimetrů. Svou dlaň položte na spodní část tuby a jemně zatlačte, aby se deodorant vysunul ven. Rukou pak jemně zatlačte zpět. V létě udržujte deodorant v chladu.

Hlavní výhody:
 • Odstraňuje nechtěný zápach.
 • Zklidňuje jemnou pokožku podpaží, která může být v důsledku holení podrážděná.
 • Papírové balení – můžete jej recyklovat nebo zkrátka vyhodit na kompost.
 • Papírové balení – neunikají z něj žádné syntetické chemikálie, které by mohly způsobovat zdravotní potíže.
 • Jedná se o BIO výrobek certifikovaný v rámci USDA, tedy programu, který nedovoluje použití GMO (geneticky modifikovaných organismů), nanočástic, parabenů, propylen-glykolu, syntetických barviv či aromat, hliníku, EDTA (kyseliny ethylendiamintetraoctové), triclosanu, petrochemikálií nebo stopového množství toxinů, které by mohly poškodit vaše zdraví.
 • Žádné testování na zvířatech: BIO složky výrobků nevyžadují testování na zvířatech, protože o nich téměř vše víme a jejich účinky jsou prokázány. Nové, syntetické chemikálie vyžadují testování na zvířatech, aby se vyloučily jejich možné negativní účinky. Žádné výrobky značky Organic Essence nebyly testovány na zvířatech.

S ORGANIC ESSENCE ŽÁDNÉ ZVÍŘE NETRPÍ

Žádné výrobky značky Organic Essence nejsou testovány na zvířatech. Kromě včelího vosku neobsahuje BIO Tuhý deodorant žádné živočišné složky. Včely však při získávání vosku nijak netrpí, na což dohlíží nezávislý americký certifikátor Organic Certifiers, který výrobci uděluje certifikaci USDA Organic. BIO složky ve všech výrobcích Organic Essence nevyžadují testování na zvířatech, protože o nich vše víme a jejich účinky jsou prokázány. Nové, syntetické chemikálie vyžadují testování na zvířatech, aby se vyloučily jejich možné negativní účinky. O prestižnosti a přísných kritériích této certifikace si můžete přečíst níže.

Složení a funkce:
 • BIO kokosový olej - bojuje s baktériemi způsobujícími zápach, zklidňuje a pečuje o pokožku, je to nezbytný zdroj mastných kyselin, antioxidant, má antibakteriální účinky.
 • BIO kukuřičný škrob - zklidňující účinky na pokožku, zmírňuje podráždění, účinně nahrazuje ropné složky v kosmetice.
 • BIO včelí vosk - má výborné ochranné a hydratační schopnosti.
 • Soda bikarbonát - neutralizuje baktérie způsobující zápach a zajišťuje dlouhotrvající, vytrvalou ochranu po celý den. Jedlá soda je přidána v takovém množství, aby nezpůsobovala podráždění kůže, a naprostá většina zákazníků nemá žádné citlivé reakce. V případě citlivé reakce, produkt nepoužívejte ihned po holení. Nejdříve aplikujte na osušené podpaží jílový pudr či prášek od značky Redmond, který oholená místa zklidní a připraví na deodorant.
 • BIO výtažek z listů rozmarýnu - přírodní konzervant a antioxidant, prokrvuje, relaxuje.
 • BIO silice pomerančové kůry - celkově osvěžuje a stimuluje, hubí bakterie a plísně, tlumí záněty kůže.
 • BIO silice stonku hřebíčku - typické aroma, má dezinfekční a antibakteriální vlastnosti.
 • BIO silice pačuli - jemné afrodisiakum, má protizánětlivé, antiseptické a antibakteriální účinky.
Složení:

Cocos Nucifera (kokosový olej) Oil*, Zea Mays (kukuřičný škrob) Starch*, Cera Alba (včelí vosk)*, Sodium Bicarbonate (jedlá soda), Rosmarinus Officinalis (výtažek z listů rozmarýnu) Leaf Extract*, Citrus Sinensis (EO citroník pomerančový hořký) Oil*, Eugenia Cariophyllata (EO hřebíčkovec kořenný) Oil*, Pogostemon Patchouli (EO pačule obecná) Oil*.
*Certified Organic
Certified Organic by Organic Certifiers

ORGANIC ESSENCE - PRŮKOPNÍCI HNUTÍ ZERO WASTEorganic essence

Záleží vám na životním prostředí? S Organic Essence ho nezatížíte ani trochu. Ekologické obaly značky Organic Essence jsou totiž plně rozložitelné. A to včetně průhledné ochranné pásky, barev a lepidla. Představujete si biologicky rozložitelný obal jako nevzhlednou hnědou hmotu? Ekologické obaly značky Organic Essence vám vyrazí dech. Jsou umělecky navržené spoluzakladatelkou firmy, paní Gail, přitahují pozornost nádhernými barvami a odráží se v nich radostný duch Kalifornie a svobodného přístupu k životu. Organic Essence se zaměřuje na život bez obalů již mnoho let, od roku 2008. Majitelé i zaměstnanci jsou skuteční zastánci čistého životního prostředí, BIO agrikultury a společně s dalšími výrobci se v USA angažují v nekonečném boji proti GMO a masové produkci potravin. Podívejte se zde, co za úžasné lidi pro tuto značku pracují.

MEZINÁRODNÍ BIO CERTIFIKACE USDA ORGANIC

Mnozí inzerují, že prodávají „organické“ neboli BIO kosmetické produkty, ale často se jedná o pouhý marketingový trik, který má za úkol přitáhnou pozornost zákazníka. Koncový zákazník má jedinou garanci, že kupuje BIO kontrolovaný výrobek, pokud je na jeho obalu logo nezávislé certifikace od renomované společnosti. Organic Essence výrobky jsou certifikovány USDA Organic a toto logo najdete na všech jejich produktech. Tuto certifikaci jim zajišťuje třetí největší certifikační společnost v Kalifornii, Organic Certifiers.
Osvědčení USDA Organic je americkou formou certifikace pro kontrolované BIO zemědělství. Cílem této federální organizace je mimo jiné podpora obchodu, zemědělské ekologické výroby a venkovských komunit, a ochrana životního prostředí. Má-li výrobek na své etiketě znak USDA Organic, zákazník je ujištěn, že minimální obsah složek z ekologického zemědělství je 95% a dodržování všech podmínek je kontrolováno několikrát ročně.
USDA Organic zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv a pesticidů a jiných chemických produktů negativně ovlivňujících zdraví. To pro vás znamená, že celková výroba a zpracování veškerých výrobků Organic Essence, je od počátku až do konce podrobně kontrolována a schválena v souladu s těmi nejpřísnějšími normami na světě a neprochází vůbec žádným chemickým zpracováním.

První ZERO WASTE značka certifikované BIO kosmetiky na světě.

Organic Essence vyrábí své výrobky z nejkvalitnějších surovin v certifikované BIO kvalitě, neobsahují vodu. Své výrobky balí do rozložitelných obalů z papíru. Jednotlivé složky výrobků spolu vzájemně harmonizují a dodávají kůži a tělu nejlepší péči a lásku.

 • V balzámech na tělo a pleť najdete kombinace těchto složek: bambucké, kakaové a mangové máslo, jojobový a slunečnicový olej, a také exotické oleje z brazilské palmy babassu a kamélie či arganu.
 • Vůně jsou skutečné, herbální a dlouhotrvající.
 • Balzámy a másla vaši pokožku zregenerují, zvláční a vyživí opravdu dokonale.

organic_essence_logo

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.